JUBILEUSZ 100-LECIA SZKOŁY

Szanowni Państwo,

Dyrektor II LO im. Władysława Reymonta Pan Aleksander Ziobro powołał zespół ds. organizacji obchodów 100-lecia II LO w roku 2019.

W związku z przygotowaniami do stulecia szkoły, gorąco prosimy absolwentów i byłych uczniów o nadsyłanie wspomnień z czasów szkolnych na adres: stolatreymonta@wp.pl. Wspomnienia nie mają limitu stron, prosimy je podpisać imieniem oraz nazwiskiem (również panieńskim) oraz dodać rok zdanej matury. Zespół redakcyjny nie będzie wnosił żadnych poprawek do nadesłanych materiałów bez wiedzy i zgody autorów tekstów.

Prosimy również o nadsyłanie pamiątek związanych z pobytem w szkole (zeszyty, zdjęcia, legitymacje, itp.), które będzie można zobaczyć na wystawie w ramach zjazdu. Należy je przesłać lub przekazać do sekretariatu Szkoły w kopercie z dopiskiem „100–lecie”, podpisane imieniem, nazwiskiem, adresem zwrotnym oraz numerem telefonu. Zostaną one zeskanowane i zwrócone Państwu.

Chętnych do uczestnictwa w uroczystościach jubileuszowych, które odbędą się w dniach 11 – 12 października 2019 r. prosimy o pobranie i wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z wniesieniem opłaty za zjazd w kwocie 50 zł do 15 września 2019 r. Wypełniony formularz można wysłać pocztą na adres szkoły, emailem na adres stolatreymonta@wp.pl  lub zostawić w sekretariacie szkoły.

Wpłatę można wnieść w sekretariacie szkoły bądź na konto Jubileuszu:

Bank Spółdzielczy: 86 8430 0009 2002 0021 8636 0003

Wyjaśnienie: Zmiana wysokości wpisowego uległa zmianie (ze 120 zł na 50 zł), ponieważ Stowarzyszenie Absolwentów II LO uzyskało dofinansowanie do obchodów 100-lecia Szkoły. Nadpłatę będą Państwo mogli odebrać w dniu 11 października br. przy rejestracji w II LO.

Z wyrazami szacunku,

Dyrektor II LO Aleksander Ziobro oraz Komitet Organizacyjny 100-lecia II LO.

Data dodania: 2019-04-27 18:47:53
Data edycji: 2019-09-07 20:49:24