IV Święto Sportu na wesoło

W dniu 17 czerwca 2019 r. Samorząd Uczniowski przygotował wraz z nauczycielem wychowania fizycznego Markiem Śmiłowiczem dla klas kilka zabawnych konkurencji . Odbyły się: sztafeta z butami sportowymi, zabawa w krzesła, sztafeta z workami, taniec z balonem, bieg z przeszkodami i napełnianie wodą słoików (brali udział uczniowie oraz nauczyciel), sztafeta wahadłowa z przenoszeniem jajka na łyżce. Zwycięstwo odniosła klasa 2 b (broniąc w ten sposób tytuł z poprzedniego roku) i otrzymała z rąk opiekunów SU Donaty Koniecznej i Marka Śmiłowicza przechodnią nagrodę "ZŁOTE SZORTY". Drugie miejsce zajęła klasa1 c, a trzecie - klasa 1 a i 2 c.

Wszystkim, którzy brali udział w zawodach gratulujemy, a w szczególności zwycięzcom !!!

Data dodania: 2019-06-18 00:05:30
Data edycji: 2019-06-18 00:12:01