Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

IV Piknik z Reymontem – dofinansowany

IV Piknik z Reymontem – dofinansowany

Stowarzyszenie uzyskało dotację wśród 44 dotowanych projektów z Ostrowa Wielkopolskiego w ramach 13. Konkursu Grantowego Stowarzyszenia „Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego".

Rozstrzygnięcie tegorocznej edycji odbyło się w środę, 29 marca 2017 roku w Forum Synagoga w Ostrowie Wielkopolskim. Do stałych donatorów funduszu: Fundacji Orlen Dar Serca, która co roku przekazuje dla Stowarzyszenia Fundusz Grantowy Dobrego Sąsiedztwa dla Ostrowa Wielkopolskiego 150 000 zł, Miasta Ostrowa Wielkopolskiego, Gminy i Miasta Odolanów, Gminy Ostrów Wielkopolski dołączył kolejny partner Firma Mahle Behr, który przekazał czek w kwocie 15 000 zł.

Prezes Stowarzyszenia Karolina Krawczyk dziękując za otrzymany czek o wartości 15 000 złotych podkreśliła, że dzięki otrzymanym pieniądzom uda się zrealizować kilka projektów więcej. Pani Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego, podziękowała wszystkim mieszkańcom Ostrowa Wielkopolskiego i regionu za ich pasję, współpracę i zaangażowanie. Powiedziała m.in. „Pracując w organizacjach pozarządowych doskonale zdajemy sobie sprawę ile to wymaga zaangażowania, wysiłku i hartu ducha. Zawsze powtarzam, że rzeczy najważniejsze dzieją się w naszych małych ojczyznach. Składam również podziękowania przewodniczącemu kapituły Panu Michałowi Truszowi i ekspertom, którzy oceniali złożone wnioski”.

W imieniu naszego Stowarzyszenia symboliczny czek z rąk pani Beaty Klimek odebrał skarbnik Marek Śmiłowicz. Uroczystość uświetnił występ Pauli Pływaczyk i Mariusza Łęckiego.

Data dodania: 2017-11-01 19:36:16
Data edycji: 2017-11-01 19:39:56
Ilość wyświetleń: 363

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook