III Święto Sportu na wesoło !!!

W dniu 14 czerwca 2016r. nauczyciele wychowania fizycznego wraz z Samorządem Uczniowskim przygotowali kilka konkurencji dla klas.

Odbyły się: pociąg z dołączonymi wagonikami, przeprawa przez krach, taniec z balonem (wywołał dużo śmiechu), bieg z przeszkodami i napełnianie wodą słoików (brakli udział uczniowie oraz nauczyciel), sztafeta wahadłowa z przenoszeniem jajka na łyżce, rzucanie strzałkami do celu.

Zwycięstwo odniosła klasa 1 b, która zebrała za udział w 6 konkurencjach łącznie 24 punkty i otrzymała z rąk Dyrektora Szkoły Aleksandra Ziobro i opiekuna SU Donaty Koniecznej przechodnią nagrodę "ZŁOTE SZORTY". Drugie miejsce z 23 punktami zajęła klasa 2 b, a trzecie - klasa 2 a (16 pkt).

Na koniec odbył się mecz nauczyciele kontra uczniowie w rzucaniu piłkami fitballowymi przez siatkę, dwukrotnie zwyciężyli nauczyciele (sic!!).

Wszystkim, którzy brali udział w zawodach gratulujemy, w szczególności zwycięzcom !!!