Gregory Newton w naszej szkole

W środę 24 lutego, w ramach Dni Języków Obcych organizowanych w II LO, odbyło się spotkanie z Gregorym Newtonem słynnym gitarzystą klasycznym z Los Angeles. Muzyk spotkał się z uczniami naszej szkoły, aby opowiedzieć o swoim życiu i karierze. Po krótkim wstępie, Gregory Newton odpowiadał na pytania młodzieży i nauczycieli, które dotyczyły koncertów, ulubionej muzyki, filmów, książek oraz wizyt w Polsce. Spotkanie urozmaiciła dodatkowo rozmowa z żoną muzyka pochodzącą z Polski. Pani Grażyna opowiedziała o swoim życiu i pracy w Stanach Zjednoczonych.
Spotkanie zorganizowała i przeprowadziła Pani Krystyna Woronin, nauczycielka języka angielskiego, a prywatnie przyjaciółka muzyka i jego żony. Mamy nadzieję, że ciąg dalszy nastąpi. "</span
Data dodania: 2021-02-25 10:32:09
Data edycji: 2021-02-25 10:35:29