Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Godziny do dyspozycji rodziców

Godziny do dyspozycji  rodziców

w roku szkolnym 2018/2019

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

dzień

tygodnia

godzina

miejsce

nauczany przedmiot

1.

Ampuła Andrzej

piątek

14.15 – 15.10

pokój nauczycielski

rysunek techniczny

2.

Biernaczyk Jarosław

poniedziałek

10.45 – 11.30

pokój nauczycielski

historia, Wos, podstawy przedsiębior.

3.

Bodył Kamila

środa

8.50 – 9.35

pokój nauczycielski

język angielski

4.

Bugaj Bożena

czwartek

10.50 – 11.35

pokój nauczycielski

matematyka

5.

Chlasta Górna Aleksandra

poniedziałek

środa

11.35 – 11.50

11.35 – 11.50

pokój nauczycielski

język angielski

6.

Dembczyńska Iwona

od poniedziałku

do piątku

9.00 – 15.00

biblioteka

bibliotekarka

7.

Florek Krzysztof

czwartek

8.50 – 9.35

sala gimnast.

wych. fizyczne

8.

Kaczmarek Anna

piątek

10.50 – 11.35

pokój nauczycielski

język niemiecki

9.

Kaczocha Stanisław

wtorek

9.50 – 10.35

Sala nr 19

informatyka

10.

Kalinowska Krystyna

wtorek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

chemia

11.

Kociemba-Żulicka Justyna

poniedziałek

11.50 – 12.35

pokój nauczycielski

język polski

12.

Koliński Marek

wtorek

10.50 – 11.35

pokój nauczycielski

matematyka

13.

Konieczna Donata

wtorek

12.40 – 13.25

biblioteka

historia, WOS, kultura krajów europejskich

14.

Kornaszewska-Kłakulak Katarzyna

wtorek

8.50 – 9.35

pokój nauczycielski

język angielski

15.

Krawczyk-Paulus Agata

godziny pracy pedagoga

pon, środa, pt. od 9.00 -13.00,

wt. czwartek od 11.00 – 15.00

gabinet pedagoga

pedagog

16.

Lisiak Katarzyna

poniedziałek

12.40 – 13.25

pokój nauczycielski

biologia

17.

Marszał Karol

piątek

9.45 – 13.30

pokój nauczycielski

WOS, historia

18.

Niemand Grażyna

czwartek

15.10 – 15.30

pokój nauczycielski

język rosyjski

19.

Nowak Danuta

piątek

10.50 – 11.35

pokój nauczycielski

geografia, wych.fizyczne

20.

Płóciennik Janusz

poniedziałek

12.45 – 13.30

pokój nauczycielski

fizyka, chemia, przyroda

21.

Podskarbi Marzenna

piątek

12.45 – 13.30

pokój nauczycielski

język polski

22.

Prokop Jan

wtorek

10.50 – 11.35

biblioteka

język polski

23.

Sobczak Aleksandra

wtorek

9.45 – 10.30

sala gimnastyczna

wych.fizyczne

24.

Szustkiewicz Janusz

czwartek

9.45 – 10.30

pokój nauczycielski

matematyka

25.

Śmiłowicz Marek

środa

9.45 – 10.30

sekretariat,

pokój nauczycielski

wych.fizyczne, edb

26.

Urban-Rubas Paulina

wtorek

9.50 – 10.35

pokój nauczycielski

język francuski

27.

ks. Wczesny Paweł

czwartek

11.40 – 12.40

pokój nauczycielski

religia

28.

Woronin Krystyna

piątek

8.00 – 8.45

sala 22

język angielski

 

Kalendarz

Konkursy

Obecnie nie jest prowadzony żaden konkurs, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Ankiety

Obecnie nie jest prowadzona żadna ankieta, zapraszamy wkrótce.
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy zobacz najnowsze wpisy i bądź na bieżąco!
Więcej informacji
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button
Facebook