Dzień Kobiet w II LO

W dniu poprzedzającym Dzień Kobiet 2020 r. panowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali niespodziankę dla wszystkim pań w II LO zapraszając je do auli na występy znanych wokalistów. Zabrzmiał słynna piosenka neapolitańska „O sole mio” zaśpiewany przez 3 tenorów- w wykonaniu Jakuba Guli, Mateusza Maciejewskiego i Oskara Szlachciaka (z klasy G1c), którzy weszli w role Luciano Pavarottiego, Placido Domingo oraz Jose Carrerasa. „Bella ciao”, to następny zaprezentowany utwór, znana włoska pieśń ludowa, którą zaśpiewali Hubert Kubzdyl, Mateusz Kaczmarek i Jaku Marcinkowski (z klasy P1c). Kultowy motyw muzyczny z filmu „Desperados” z 1995 r., o tym samym tytule, zaśpiewał Mateusz Bruchwalski (z klasy 2 B). Ostatnim utworem był latynoski utwór rodem z Kuby z lat 50-tych – słynny szlagier „Teguila” - zaśpiewali Giovanni Sardelli (2B) i Kacper Wiatrak (2C).

Przy piosence „Jesteś szalona” panowie wręczyli kwiaty ponad 300 koleżankom, nauczycielkom i wszystkim paniom z obsługi szkoły.

Data dodania: 2020-03-06 13:18:11
Data edycji: 2020-03-17 21:52:51