COOL-TURA-LNE II LO – przegląd talentów

W dn. 24 stycznia 2020 r. odbył się przegląd talentów w naszej szkole. Nagrodę główną otrzymał Jakub Nowak (3b), który ujął jurorów swymi umiejętnościami aktorsko-wokalnymi. Podczas gali zaprezentowano piosenki wykonywane solo (Hanna Celmer p1a, Milena Bąkowska 2 a) i w duecie z osobą akompaniującą (Ania Walczak – śpiew i Jakub Glapa – fortepian g1d, Ania Wojtkowska – śpiew i Aleksander Woźniak – fortepian p1d), zdjęcia (Wiktoria Olejniczak 2c), wiersz Tuwima (Emilia Pomarańska 3a), grę na fortepianie (Agata Stybaniewicz 2c).  W jury zasiadali dyrektor szkoły-Aleksander Ziobro, wicedyrektor szkoły Marek Śmiłowicz oraz panie z księgowości- Magdalena Szymura i Agnieszka Łukomska.

Gratulujemy wszystkim wykonawcom talentu i mamy nadzieję, że pierwsza edycja COOL-TURA-LNE II LO zachęci do ujawnienia swoich talentów przez inne osoby w naszej szkole.

Data dodania: 2020-02-16 13:47:07
Data edycji: 2020-02-16 14:06:41