II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Władysława Reymonta

BINOKLE

W poniedziałek 19. czerwca w naszej szkole odbyły się BINOKLE, czyli  wesoła uroczystość, w której uczniowie przyznają nagrody nauczycielom, a nauczyciele uczniom.

W tym roku zeszłoroczni zwycięzcy, czyli klasa 2a wraz z wychowawcą p.Katarzyną Lisiak zaprosili nas do świata Smerfów.  W każdej kategorii (np. Papa Smerf, Smerfetka, Osiłek, Pracuś, Laluś, Gergamel, Ciamajda) nominowane były trzy osoby, a zwyciężał nauczyciel z największą liczbą głosów. Nauczyciele mogli natomiast oddać głos na klasy. Po podliczeniu głosów okazało się, że najlepszą klasą roku – Smerfikami została klasa 1b. Klakierom natomiast życzymy by oddali swój przykry  tytuł kolejnej klasie za rok.

Spotkanie przebiegało w miłej atmosferze, na naszych ustach gościł uśmiech. Pokazaliśmy, że potrafimy podejść do życia szkolnego z przymrużeniem oka.

Klasa 2a składa również serdeczne podziękowanie Adzie Oleksy z klasy 1b, która przygotowała piękne statuetki Smerfów na tę uroczystość.