Bal Reymontowski, bal i po balu….

Stowarzyszenie Reymontowskie postanowiło uczcić 95 - lecie szkoły organizując Bal Reymontowski. Wydarzenie to miało miejsce w sobotę 29 listopada 2014 r. Członkowie Stowarzyszenia przypomnieli również, że w tym roku mija również 90 lat od  otrzymania przez naszego Patrona Władysława Reymonta nagrody literackiej Nobla za powieść „Chłopi”.

Prawie setka gości bawiła się do rana w Sali Restauracji „Mleczna Perła” przy muzyce zespołu "Części Zamienne". Bal uświetnił dwukrotny finalista programu "MAM TALENT" - Tomasz BARNEY Piotrowski, który zaprezentował pokaz z użyciem lasera, pixel-poi, koła i ósemek. Odbyła się także prezentacja multimedialna historii szkoły i jej absolwentów. Wszyscy goście dobrze się bawili, a humory dopisywały. Komitet Organizacyjny Balu Reymontowskiego stanowili: Jolanta Krupa, Zofia Walendowska, Ewa Matecka, Iwona Dembczyńska, Donata Konieczna i Sławomir Piskorski. Patronat medialny nad Balem sprawowała „Gazeta Ostrowska”.