Absolutorium klas trzecich

W piątek 26 kwietnia 2019 r. o godz. 11.00 pożegnaliśmy naszych absolwentów. Najwyższą średnią w szkole uzyskał Marcin Bzik, który otrzymał od Pani Donaty Koniecznej, Prezes Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków II LO, okolicznościową statuetkę dla najwybitniejszego absolwenta szkoły w latach 2016-2019.

W drugiej części uroczystości dyrektor szkoły Pan Aleksander Ziobro wręczył wraz z wychowawcami wszystkim absolwentom świadectwa ukończenia szkoły. W dalszej części uroczystości nauczyciele wręczyli podziękowania, dyplomy oraz nagrody książkowe najbardziej zasłużonym absolwentom. Uroczystość uświetnili swoimi występami muzycznymi tegoroczni absolwenci: Sandra Gąbka, Agnieszka Matjasik, Nikola Słowińska, Bartosz Kaczmarek, Jakub Biegański oraz uczennice klasy 1b: Julia Błaszczyk i Weronika Hajdasz. Uroczystość prowadziły uczennice klasy 1a pod kierunkiem mgr Anny Kaczmarek oraz Agaty Krawczyk- Paulus.

Naszym drogim absolwentom życzymy pomyślnie zdanych egzaminów maturalnych oraz szczęścia i wielu sukcesów w dorosłym życiu!

Data dodania: 2019-04-28 18:09:22
Data edycji: 2019-04-28 18:14:24