2015

Pierwszy z “Reymaniaków 2015” trafił do emerytowanej nauczycielki matematyki i wychowawczyni młodzieży, która w roku 1999 została dyrektorem naszej szkoły. Tę funkcję sprawowała do roku 2011. Odpowiedzialna za funkcjonowanie szkoły jednocześnie uczyła ulubionej matematyki, a jej uczniowie osiągali sukcesy w różnych konkursach tematycznych. Dziękujemy jej za wszystkie starania, które włożyła w wychowanie i edukację kolejnych pokoleń absolwentów Reymonta.

• Tytuł „Reymaniaka 2015” w kategorii Zasłużony Nauczyciel otrzymała pani Izabela Bothur.

Drugi tytuł „Reymaniaka 2015” otrzymała absolwentka ostatniego rocznika maturalnego przed rozwiązaniem szkoły (czyli z roku 1978), która uczęszczając do naszej szkoły aktywnie działała w samorządzie uczniowskim, przewodnicząc mu przez 2 lata. W ostatnim czasie zaangażowała się bardzo czynnie w działania powołanego w 2012 r. Stowarzyszenia Absolwentów i Symaptyków II LO. Uczestniczyła m.in. w przygotowaniu Wydawnictwa „Matura 1978” i w zorganizowaniu Balu Reymontowskiego z okazji 95-lecia naszej szkoły. Dziękujemy jej za wszystkie starania, które podjęła na rzecz dobrego imienia ostrowskiego Reymonta.

• Tytuł „Reymaniaka 2015” w kategorii Zasłużony Absolwent otrzymała pani Jolanta Krupa.